با سلام و تقدیم احترام حضور گرامی شما دوست عزیز

اگر به رقابت در فعالیت های اقتصادی، تجاری، آموزشی و فرهنگی اهمیت می دهید و مصمم هستید در این جهت گام های مؤثری بردارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که دوران تبلیغات از طریق مطبوعات به علت عدم بازدهی مطلوب و محدودیت بیننده در حال سپری شدن است و بدین منظور از حضور در عرصه تبلیغات مدرن الکترونیکی در شبکه جهانی اینترنت را نباید نادیده گرفت. زیرا در فضای مجازی نه تنها اهداف شما بهتر تحقق خواهد یافت بلکه یکی از موفق ترین متدهای شناساندن نام و نشان های تجاری که ترغیب بازدیدکنندگان به خرید و یا استفاده از محصولات و خدمات شما را بدنبال خواهد داشت، می باشد.

از اینرو، بدینوسیله
گروه ایران ناز بعنوان یکی از فعالترین و پربازدیدترین گروه های اینترنتی فارسی (با دارا بودن بیش از 93000 بازدیدکننده فعال برای هر ایمیل ارسالی)، ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری با موسسات دولتی، نیمه دولتی و خصوصی به عنوان یكی از قوی ترین مدعیان تبلیغات اینترنتی این افتخار را دارد تا میزبان آگهی های محصولات و خدمات شما باشد.

گروه ایران ناز با توجه به اینكه همچنان رو به رشد و جذب مخاطب بیشتری نیز هست در حال حاضر به پشتوانه
بیش از 93000 عضو برای رسیدن به آنچه که شما از تبلیغات انتظار دارید در کنار شما خواهد بود. به خاطر داشته باشید که تبلیغ و اطلاع رسانی درست، هزینه نیست، بلكه سرمایه گذاری است! در این راستا لازم است این نكته را یادآور شویم كه تبلیغات شما در ایمیل های متعدد گروه كه هر روزه توسط هزاران بازدیدکننده داخلی و برون مرزی مشاهده می‌شود، از این طریق بهترین و بیشترین مشتریان را جذب خواهید نمود.


اطلاعات مربوط به مقررات پذیرش، نحوه تبلیغات در گروه و نیز تعرفه های مرتبط با آن بشرح ذیل می باشد :● تبلیغات اختصاصی بصورت ایمیل مارکتینگ

ارسال فایل تبلیغاتی شما بصورت ایمیل به تمام اعضای گروه ایران ناز در مدت زمان 1 دقیقه بطور همزمان و توسط سرور یاهوی گروه ایران ناز !

مزیت برتری این شیوه نسبت به برخی گروه های اسپمر یا شیوه های ناموفق نرم افزاری، این است که به هیچ وجه ایمیل شما SPAM شناخته نخواهد شد و تمامی ایمیلها داخل INBOX ایمیلهای اعضای گروه قرار خواهند گرفت. ضمن اینکه انتخاب Subject ایمیل و نیز اسم انتخابی Sender و ایمیل انتخابی برای Reply Feedback با نظر مستقیم شما انجام خواهد شد.

تعداد فعلی اعضای گروه در منوی About Group واقع در زیر سربرگ صفحه اصلی گروه، جلوی گزینه Members قابل مشاهده است. جهت مشاهده اینجا كلیك كنید

 

ایمیل تبلیغاتی بصورت اختصاصی

قیمت

ارسال 1 ایمیل تبلیغاتی

40.000 تومان

ارسال 4 ایمیل تبلیغاتی - در مدت 1 ماه (هفته ای 1 ایمیل)

140.000 تومان● تبلیغات در ایمیلهای گروه بصورت بنر (Banner)

گروه ایران ناز در روزهای زوج هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) هر بار بین 7 الی 10 ایمیل حاوی مطالب مختلف علمی، تفریحی، خبری، سرگرمی، پزشکی، دانلود، طنز، عکس و ... برای اعضای خود ارسال مینماید. ایمیلهای ارسالی همگی دارای قالب ثابت و مشخصی میباشد و امکان تبلیغات بصورت بنر تبلیغاتی (JPG و GIF) داخل قالب با شرایط زیر موجود است :

 

سرویس

تبلیغات بنری

قیمت بمدت 1 ماه

A1

بنر 468x60 در بالای تمام ایمیلهای گروه به مدت یک ماه

200.000 تومان

A2

بنر 468x60 در پایین تمام ایمیلهای گروه به مدت یک ماه

150.000 تومان

B1

بنر 728x90 در بالای تمام ایمیلهای گروه به مدت یک ماه (بیلبورد مانند)

300.000 تومان

B2

بنر 728x90 در پایین تمام ایمیلهای گروه به مدت یک ماه (بیلبورد مانند)

200.000 تومان● مقررات پذیرش تبلیغات

 

1) پذیرش تبلیغات شما مبتنی بر تائید محتوای آگهی می باشد و لذا هیچگونه تعهدی نسبت به انتشار و درج هرگونه تبلیغی وجود ندارد به همین جهت لطفا در زمان سفارش، ماهیت و عنوان تبلیغاتی از قبیل (شرکت، سایت، فروشگاه اینترنتی، ارائه دهنده خدمات خاص و ...) را حتما با ذکر آدرس سایت اینترنتی و احیانا جزئیات مربوطه مشخص فرمایید.

2) از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم.

3) مسئولیت محتوای آگهی و یا بنر تبلیغاتی بر عهده شخص سفارش دهنده میباشد و در صورت بروز مشکل، پاسخگویی خریداران را باید عهده دار باشد.

4) هزینه های اعلام شده مذكور صرفا هزینه نمایش و ارسال تبلیغات است. بنابراین طراحی ایمیل تبلیغاتی و بنر انتخابی، بعهده متقاضی سفارش می باشد.

5) هزینه تبلیغات به صورت نقدی بوده و پس از هماهنگی و تائید ارسال تبلیغات، قابل پرداخت خواهد بود.


برای كسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات میتوانید با ایمیل مدیریت گروه تماس حاصل فرمائید.

09138704195

mojtabasam@gmail.com

موفق و پایدار باشید
به امید افتخار همکاری با شما

Copyright © 2014 All rights reserved © Design By: mojtaba Ganji

>